yandex
...

AKFİX

 

آکفیکس فعالیت خود را در زمینه تولید مواد صنعتی و کیمیاوی در سال 2001 میلادی بر اساس تولید مواد کیمیاوی بدون ضرر برای محیط زیست و حیات بشر شروع کرده و نیار مصرف کنندگان و مشتریان خود را تامین می نماید. و راه حل های دائمی برای مشکلات ساختمانی و صنعتی را پدید آورده است.آکفیکس با تولید انواع محصولات در جهت رفع نیازمندی های مشتریان خود قدم برداشته و محصولاتی از قبیل :

فوم های پلی اورتان پخش شونده
چسب های کاغذ دیواری
چسبت های صنعتی و تخنیکی
محصولات تخنیکی و گازی
لایه ها و ضد آب کننده ها

با توسعه علمی و کسب تجارت آکفیکس اینک جایگاه واقعی را به عنوان ایجاد کننده بهترین راه حل ها و داشتن نقش بین المللی در تولید فومهای پلی اورتان و درزگیردر بین شرکت های مهم ساختمانی جایگاه ویژه ای را کسب نموده است. امروزه آکفیکس با داشتن روابط نزدیک با مشتریان خود به بیش از 108 کشور جهان صادرات داشته وقادر به تامین نیاز های مشتریان خود در مدت زمان کوتاه می باشد. آکفیکس هم چنین به شرکای کاری خود در بازار فروش امتیازاتو مفاد خوبی را ارایه میکند و درجهت تحکیم جایگاه نمایندگان فروش خود همواره در کنارشان می باشد.

امروزه آکفیکس با داشتن روابط نزدیک با مشتریان خود به بیش از 108 کشور جهان صادرات داشته وقادر به تامین نیاز های مشتریان خود در مدت زمان کوتاه می باشد. آکفیکس هم چنین به شرکای کاری خود در بازار فروش امتیازاتو مفاد خوبی را ارایه میکند و درجهت تحکیم جایگاه نمایندگان فروش خود همواره در کنارشان می باشد.

برعلاوه محصولات آکفیکس بر اساس نیاز بازاز انکشاف نموده و با ارائه مواد تبلیغاتی و تشویقی جهت معرفی و بهبود جایگاه آکفیکس از تلاشی دریغ نمی ورزد.

تخنیک کاران مسلکی و غیر مسلکی درسرتاسر جهان محصولات آکفیکس را برای ایجاد راه حل های دایمی بخاطر نتایج مثمرش ترجیح میدهند..

آکفیکس یک مارک تجاری ثبت شده فابریکه آککیم ترکیه به عنوان بزرگترین فابریکه تولید سلیکان,درزگیر , و فوم می باشد